EestiEnglishРусский

Ostuinfo

Käesolevad tingimused kehtivad Stiges OÜ ja kõigi isikute vahel Stiges OÜ e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta. Samuti reguleerivad Stiges OÜ vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

 1. Kauba tellimiseks vali toodete seast endale sobiv ja lisa see ostukorvi. Ostukorvis on   võimalus valida toote koguseid või neid eemaldada. Kui aga soovid ostukorvi veel teisi tooteid lisada, siis vajuta nupule ’’Salvesta’’ ning võid uuesti suunduda toodete lehele ning sobiva toote ostukorvi lisada.

 2. Kui ostukorvis olev toode, selle kogus ja hind on õiged tuleb kohustuslikust väljast valida endale sobiv tarneviis. Kui aga valite tarneviisiks OMNIVA pakiautomaadi, tuleb kõrval väljalt valida ka konkreetne OMNIVA pakiautomaadi väljastuspunkt, kuhu te pakki soovite saada. Tarneviisina kinnitage ka sellisel juhul OMNIVA pakiautomaat - programm arvestab ise saatmiskuluks 3,50 €.

 3. Tellimus vormistatakse hetkest kui Ostja klikkab lingile ’’Kinnita tellimus’’.Müüja edastab Ostjale sooritatud tellimuse arve e-mailile ja kuvab selle ekraanile.

 4. Tellimus jõustub hetkest, kui arve järgi tasumisele kuuluv summa on laekunud Stiges OÜ arvelduskontole.

 5. Palume enne tasumist kontrollida, et arves sisalduvad andmed on õiged. Ostja on vastutav oma tellimuse õigsuse eest.

 6. Arve tasumisel palume kindlasti märkida selgitusse arve number Stiges OÜ e-poe kodulehel müüdavate toodete hinnad on eurodes ning sisalduvad 20 % käibemaksu. Tasumine toimub 100% ettemaksuna.

 7. Kui toote hinnaks on märgitud 0.- eur, tähendab see, et kaup on lõppenud ning seda ei ole võimalik tellida. Kui Teil on huvi selle kauba vastu, palume võtta ühendust e-kirja teel täpsema info saamiseks.

 8. Tellitud kaubad jõuavad Ostjani 3-4 päeva jooksul peale raha laekumist arvel näidatud arvelduskontole.

 9. Kui raha pole laekunud 7 päeva jooksul pärast tellimuse vormistamist, siis tellimus tühistatakse.

 10. Kui Stiges OÜ  ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa juhul, kui ostja on jõudnud kauba eest ettemaksu teha.

 11. Ostjal on õigus 14 päeva jooksul toode kasutamata kujul meile tagastada. Kui kaup on korrektne, tagastame makstud raha 100% ulatuses. Kliendi kanda jääb transpordi kulu. Tellimuse tühistamiseks palume saata e-kirja aadressil stiges@hot.ee. Raha kanname tagasi hiljemalt 14 päeva jooksul peale kauba tagastamist  samale kontole, kust see on algselt tulnud.

 12. Stiges OÜ veebilehelt ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Stiges OÜ ei avalda kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele.